Zamawiający

Attis Broker Sp. z o.o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

WarszawaŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 31.03.2026
NIP9521866994
Rejestr umów: brak wpisów
Dane rejestrowe

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych · PKD 66.22.Z

Pozostałe PKD: 4712Z, 6209Z, 6220B, 6419Z, 6621Z, 6629Z +3

REGON
017260707
KRS
0000154334
Kapitał zakładowy
510 000 zł
Zarząd
3 osoby
Rok powstania
2000
Siedziba
Ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

Dane z rejestru REGON (GUS) i KRS

Alert e-mail

Śledź: Attis Broker Sp. z o.o.

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
7
Ogłoszenia wynikowe
7
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
1,7 mln zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
242 tys. zł

Aktywne postępowania

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne: brak wpisów tej jednostki

Attis Broker Sp. z o.o. nie ma jeszcze żadnej umowy w Centralnym Rejestrze Umów. To nie musi oznaczać naruszenia: obowiązek dotyczy umów zawieranych od 1 lipca 2026 r., a na wpis jednostka ma 30 dni od podpisania. Sprawdzamy rejestr kilka razy dziennie.

Sprawdź inną jednostkę →

Umowy wygasające

Umowy, które kończą się w najbliższych miesiącach: Attis Broker Sp. z o.o.

Koniec umowy zwykle oznacza nowe postępowanie na to samo zamówienie. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji podanych w ogłoszeniu o wyniku, więc jest przybliżony: aneksy i opcje mogą go przesunąć.

3umowy kończą się w 12 mies.
3w 6 mies.
228 tys. złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 12.01.2027

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#ZamawiającyWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
Marsh Sp. z o.o.
NIP 5260204239Warszawa
1100%Profil
21100%Profil
31100%Profil
41100%Profil
5
PFR Portal PPK sp. z o.o.
NIP 5252771432Warszawa
170%Profil
6170%Profil
7160%Profil
8
LocalGrid OnChain P.S.A.
NIP 5273100602Warszawa
160%Profil
9160%Profil
10160%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Historia ogłoszeń zamawiającego20

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 31.03.2026Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

Attis Broker Sp. z o.o. to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, Attis Broker Sp. z o.o.: opublikowano ostatnio 7 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 242 214 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Największa aktywność Attis Broker Sp. z o.o. dotyczy miasta Warszawa (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla Attis Broker Sp. z o.o. to 9521866994.

Inni zamawiający w mieście Warszawa

Najaktywniejsi zamawiający publiczni z tej samej lokalizacji. Sprawdź, kto jeszcze ogłasza przetargi w mieście Warszawa.

Konkurencyjność zamówień: Warszawa

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 35,8% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 3,45 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
34,9D

242. miejsce na 354 powiatów