Planowany budżet
143 075 zł
Remont i modernizacja alejek na terenie cmentarza komunalnego w Stalowej Woli.
Gminne samorządowe jednostki organizacyjne
Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe · PKD 69.20.Z
Pozostałe PKD: 8211Z, 8219Z
Dane z rejestru REGON (GUS)
Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe · PKD 69.20.Z
Pozostałe PKD: 8211Z, 8219Z
Dane z rejestru REGON (GUS)
Mail, gdy ten zamawiający opublikuje nowe ogłoszenie albo wynik. Rezygnacja jednym kliknięciem.
Tylko wybrana branża, obszar albo duże zlecenia? Więcej opcji
45% postępowań tego zamawiającego kończy się jedną ofertą wobec 36% w Polsce
O jeden przetarg ubiega się tu średnio 2,5 oferty. To więcej niż w większości podobnych urzędów.
Postępowania z jedną ofertą
Postępowania unieważnione
Wynik ogłasza zwykle 25–81 dni po terminie składania ofert, w całej Polsce typowo po 31 dniach.
Plan postępowań 2026 w BZP
Plan postępowań na 2026 obejmuje 111 pozycji o orientacyjnej wartości 75,1 mln zł. 84 pozycje pozostają bez powiązanego ogłoszenia w Atlasie. Brak powiązania nie potwierdza, że postępowanie nie zostało ogłoszone. Plan wskazuje przewidywany termin wszczęcia. Wartości i terminy są orientacyjne, a zamawiający może aktualizować plan w ciągu roku.
Źródło: plan postępowań nr 2026/BZP 00045769/12/P w Biuletynie Zamówień Publicznych, wersja 12 z 8.10.2026 (2 wersje od 23.07.2026). Powiązanie z ogłoszeniami po numerze planu i pozycji podanych w ogłoszeniu (pkt 2.9 i 2.10).
Analiza zakupów · dane z 5 lat
Aktywność, rytm ogłoszeń i powtarzalne zakupy policzone z historii postępowań (BZP i TED). Kwoty to suma części rozstrzygnięć z potwierdzoną kwotą; dla starszych wyników bez podziału na części liczymy wartość całego wyniku.
2025: kwota z 193 z 255 rozstrzygnięć (część ogłoszeń nie podaje wartości).
W których miesiącach ten zamawiający ogłasza postępowania (ostatnie 36 miesięcy).
Szczyt ogłoszeń: kwiecień, lipiec, październik, grudzień.
Kategorie, w których ten zamawiający ogłasza postępowania regularnie. Kadencja to średni odstęp z 36 miesięcy: historia, nie obietnica.
Metodologia: wartość roczna = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych danych bez części. Kwoty dostawców obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane po NIP; nie dzielimy wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych. Czas do wyniku liczymy z powiązanych par ogłoszenie–wynik. Odświeżanie co noc.
Ogłoszenia otwierające postępowanie, każde liczone raz, po głównym kodzie CPV: 608 ogłoszeń od 2021 r. Pozostałe 31 branż: 36% (w tabeli).
| Branża | Ogłoszenia | Udział |
|---|---|---|
| Roboty budowlane | 147 | 24% |
| Meble i wyposażenie | 71 | 12% |
| Projekty i nadzór | 53 | 9% |
| Sprzęt IT i biurowy | 43 | 7% |
| Usługi biznesowe | 38 | 6% |
| Żywność | 20 | 3% |
| Instalacje budowlane | 19 | 3% |
| Pozostałe branże (31) | 217 | 36% |
Wykonawcy z największą łączną wartością rozstrzygnięć od października 2024 (24 miesiące): 123,8 mln zł u 91 firm, 127 przypisań do wyników.
| Wykonawca | Rozstrzygnięć | Wartość (zł) | Udział |
|---|---|---|---|
| STRABAG Sp. z o.o. | 4 | 56 717 696 | 46% |
| Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna | 2 | 18 135 000 | 15% |
| Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. | 1 | 14 836 788 | 12% |
| Usługi Remontowo Budowlane "MALBUD" - Andrzej Małek | 3 | 5 781 000 | 5% |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno Drogowego M-via Sp. z o.o. | 3 | 3 943 980 | 3% |
| Hekla Energy Sp. z o.o. | 1 | 3 449 256 | 3% |
| Zakład Przetwórstwa Mięsa „Matthias” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 1 | 2 382 700 | 2% |
| SUNTAR Sp. z o.o. | 1 | 1 381 740 | 1% |
| Pozostałych 83 firm | 111 | 17 146 269 | 14% |
Umowy z rozstrzygniętych postępowań, które wygasają w kolejnych 12 miesiącach, wg miesiąca końca. Łącznie 140 umów, 12,6 mln zł, w szczytowym miesiącu 111. Bez umów krótszych niż 150 dni.
| Miesiąc | Umowy | Wartość (zł) |
|---|---|---|
| październik 2026 | 1 | 469 500 |
| listopad 2026 | 3 | 619 696 |
| grudzień 2026 | 111 | 3 372 667 |
| styczeń 2027 | 5 | 1 259 531 |
| luty 2027 | 3 | 801 501 |
| marzec 2027 | 2 | 324 130 |
| kwiecień 2027 | 2 | 142 603 |
| maj 2027 | 0 | 0 |
| czerwiec 2027 | 4 | 1 721 894 |
| lipiec 2027 | 1 | 511 472 |
| sierpień 2027 | 5 | 2 086 683 |
| wrzesień 2027 | 3 | 1 328 172 |
Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026
Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.
Dla roli zamawiającego wartość obejmuje jawne kwoty całych umów. Umowy z utajnioną wartością pozostają w liczniku, ale nie wchodzą do sumy.
Umowy wygasające
Koniec umowy zwykle oznacza nowe postępowanie na to samo zamówienie. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji podanych w ogłoszeniu o wyniku, więc jest przybliżony: aneksy i opcje mogą go przesunąć.
Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.
Krajowa Izba Odwoławcza
Wykonawcy zaskarżali postępowania tego zamawiającego do KIO. Wyroki są powiązane z konkretnymi przetargami w Atlasie: przy każdym zobaczysz, czego dotyczył spór i jak Izba go rozstrzygnęła.
| # | Zamawiający | Wspólne CPV | Podobieństwo | Akcje |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Miasto Krosno NIP 6840013798Krosno | 37 | 93% | Profil |
| 2 | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa NIP 8133734188Rzeszów | 37 | 93% | Profil |
| 3 | Gmina Miejska Jarosław NIP 7922031550Jarosław | 36 | 91% | Profil |
| 4 | Uniwersytet Rzeszowski NIP 8133238822Rzeszów | 34 | 90% | Profil |
| 5 | Gmina Miejska Przemyśl NIP 7952319592Przemyśl | 34 | 89% | Profil |
| 6 | Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna NIP 8130010538Rzeszów | 33 | 88% | Profil |
| 7 | Politechnika Rzeszowska Im.ignacego Łukasiewicza NIP 8130266999Rzeszów | 32 | 87% | Profil |
| 8 | Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie NIP 8130269288Rzeszów | 31 | 87% | Profil |
| 9 | Województwo Podkarpackie NIP 8133315014Rzeszów | 32 | 86% | Profil |
| 10 | Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. NIP 8133765154Rzeszów | 32 | 86% | Profil |
Planowany budżet
143 075 zł
Remont i modernizacja alejek na terenie cmentarza komunalnego w Stalowej Woli.
Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.
Widzisz błąd w danych? Zgłoś go · Rejestr poprawek · Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia
Najaktywniejsi zamawiający publiczni z tej samej lokalizacji. Sprawdź, kto jeszcze ogłasza przetargi w mieście Stalowa Wola.
Indeks Konkurencyjności Zamówień Publicznych · Edycja II · III kwartał 2026
Jak wygląda konkurencja w przetargach w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 30% przetargów kończy się tylko jedną ofertą; w podobnych przetargach w Polsce 30%.
Kto i w czym ma tu najmniej ofertKwalifikowana wartość rozstrzygnięć wg roku: części award, dla starszych wyników wartość całego ogłoszenia, 2022 do 2026. 2026 niepełny.
| Rok | Rozstrzygnięcia | Wartość (zł) |
|---|---|---|
| 2022 | 225 | 18 601 795 |
| 2023 | 191 | 266 513 020 |
| 2024 | 168 | 49 952 306 |
| 2025 | 255 | 169 584 754 |
| 2026 | 191 | 23 029 690 |
Większa skala niż 100% z 28 425 zamawiających w bazie.
Liczba obejmuje ogłoszenia otwierające; kwota sumuje części rozstrzygnięć (każdą raz), a dla starszych wyników bez danych części liczymy wartość całego ogłoszenia.