Zamawiający

Środa Xxi Sp. z o.o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Środa WielkopolskaŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 18.06.2025
NIP7861694083
Rejestr umów: 2 · 1,1 mln zł
Dane rejestrowe

Placówki wychowania przedszkolnego · PKD 85.10.Z

Pozostałe PKD: 3700Z, 4120Z, 4221Z, 4311Z, 4322Z, 7711Z +3

REGON
301715677
KRS
0000389873
Kapitał zakładowy
19 056 000 zł
Zarząd
1 osoba
Rok powstania
2011
Siedziba
Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska

Dane z rejestru REGON (GUS) i KRS

Alert e-mail

Śledź: Środa Xxi Sp. z o.o.

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
8
Ogłoszenia wynikowe
8
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
3,6 mln zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
713 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
2
1,1 mln zł · od 1.07.2026 →

Aktywne postępowania

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Środa Xxi Sp. z o.o.

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
0
umów jako zamawiający
2
umów jako wykonawca
1,1 mln zł

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-07145 tys. zł(1)
  • 2026-09923 tys. zł(1)

Umowy wygasające

Umowy, które kończą się w najbliższych miesiącach: Środa Xxi Sp. z o.o.

Koniec umowy zwykle oznacza nowe postępowanie na to samo zamówienie. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji podanych w ogłoszeniu o wyniku, więc jest przybliżony: aneksy i opcje mogą go przesunąć.

0umów kończy się w 12 mies.
najbliższy koniec: 31.12.2027

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Historia ogłoszeń zamawiającego20

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 18.06.2025Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

Środa Xxi Sp. z o.o. to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, Środa Xxi Sp. z o.o.: opublikowano ostatnio 8 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Roboty budowlane. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest Garte Polska Sp. z o.o.. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 713 067 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Największa aktywność Środa Xxi Sp. z o.o. dotyczy miasta Środa Wielkopolska (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla Środa Xxi Sp. z o.o. to 7861694083.

Konkurencyjność zamówień: powiat średzki

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 36,7% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 3,69 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
42,4C

207. miejsce na 354 powiatów