Zamawiający

ZST Trzcianka

Publiczne zespoły szkół i placówek systemu oświaty

TrzciankaŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 14.09.2026
NIP7631438011
Rejestr umów: brak wpisów
Dane rejestrowe

Działalność wspomagająca edukację · PKD 85.60.Z

REGON
000405323
Rok powstania
1975

Dane z rejestru REGON (GUS)

Alert e-mail

Śledź: ZST Trzcianka

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
3
Ogłoszenia wynikowe
2
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
194 tys. zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
194 tys. zł

Aktywne postępowania

Plan postępowań 2026 w BZP

Planowane zamówienia: ZST Trzcianka

Plan postępowań na 2026 obejmuje 1 pozycję o orientacyjnej wartości 120 tys. zł. Wszystkie aktywne pozycje mają powiązane ogłoszenia w Atlasie. Brak powiązania nie potwierdza, że postępowanie nie zostało ogłoszone. Plan wskazuje przewidywany termin wszczęcia. Wartości i terminy są orientacyjne, a zamawiający może aktualizować plan w ciągu roku.

0bez powiązanego ogłoszenia
1z powiązanym ogłoszeniem
III kwartał: 1

Źródło: plan postępowań nr 2026/BZP 00348890/01/P w Biuletynie Zamówień Publicznych, wersja 1 z 17.07.2026. Powiązanie z ogłoszeniami po numerze planu i pozycji podanych w ogłoszeniu (pkt 2.9 i 2.10).

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne: brak wpisów tej jednostki

ZST Trzcianka nie ma jeszcze żadnej umowy w Centralnym Rejestrze Umów. To nie musi oznaczać naruszenia: obowiązek dotyczy umów zawieranych od 1 lipca 2026 r., a na wpis jednostka ma 30 dni od podpisania. Sprawdzamy rejestr kilka razy dziennie.

Sprawdź inną jednostkę →

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Historia ogłoszeń zamawiającego8

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 14.09.2026Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

ZST Trzcianka to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, ZST Trzcianka: opublikowano ostatnio 3 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Roboty budowlane. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest Mechatronika Wyposażenie Dydaktyczne Sp. z o.o.. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 194 171 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Największa aktywność ZST Trzcianka dotyczy miasta Trzcianka (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla ZST Trzcianka to 7631438011.

Konkurencyjność zamówień: powiat kielecki

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 31,0% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 3,81 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
66,4B

109. miejsce na 354 powiatów