Zamawiający

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej

Organy władzy, administracji rządowej

Ruda ŚląskaŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 23.01.2026
NIP6412150060
Rejestr umów: 14 · 20,1 tys. zł
Dane rejestrowe

Ochrona przeciwpożarowa · PKD 84.25.Z

REGON
273072829
Rok powstania
1999

Dane z rejestru REGON (GUS)

Alert e-mail

Śledź: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
5
Ogłoszenia wynikowe
5
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
2,5 mln zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
841 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
14
20,1 tys. zł · od 1.07.2026 →

Aktywne postępowania

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
14
umów jako zamawiający
20 tys. zł
0
umów jako wykonawca

Dla roli zamawiającego wartość obejmuje jawne kwoty całych umów. Umowy z utajnioną wartością pozostają w liczniku, ale nie wchodzą do sumy.

Wartość umów miesiąc po miesiącu

  • 2026-0713 tys. zł(6)
  • 2026-087 tys. zł(8)

Ostatnie wpisy

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Historia ogłoszeń zamawiającego18

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 23.01.2026Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej: opublikowano ostatnio 5 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Wozy strażackie. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 840 952 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Największa aktywność Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej dotyczy miasta Ruda Śląska (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej to 6412150060.

Konkurencyjność zamówień: Ruda Śląska

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 29,6% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 4,02 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
78,4B

62. miejsce na 354 powiatów