Zamawiający

Środowiskowy Dom Samopomocy

Powiatowe samorządowe jednostki organizacyjne

KrotoszynŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 30.01.2026
NIP6211553578
Rejestr umów: brak wpisów
Dane rejestrowe

Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych · PKD 88.10.Z

REGON
250918744
Rok powstania
1999

Dane z rejestru REGON (GUS)

Alert e-mail

Śledź: Środowiskowy Dom Samopomocy

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
2
Ogłoszenia wynikowe
2
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
380 tys. zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
190 tys. zł

Aktywne postępowania

Plan postępowań 2026 w BZP

Planowane zamówienia: Środowiskowy Dom Samopomocy

Plan postępowań na 2026 obejmuje 1 pozycję o orientacyjnej wartości 205 tys. zł. 1 pozycja pozostaje bez powiązanego ogłoszenia w Atlasie. Brak powiązania nie potwierdza, że postępowanie nie zostało ogłoszone. Plan wskazuje przewidywany termin wszczęcia. Wartości i terminy są orientacyjne, a zamawiający może aktualizować plan w ciągu roku.

1bez powiązanego ogłoszenia
0z powiązanym ogłoszeniem
205 tys. złorientacyjna wartość pozycji bez powiązania
  • 1.3.1
    TRANSPORT UCZESTNIKÓW ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W KROTOSZYNIE W 2027 R.
    usługiodpowiednie dla MŚP
    205 000 zł12.2026w planie

Źródło: plan postępowań nr 2026/BZP 00116763/01/P w Biuletynie Zamówień Publicznych, wersja 1 z 18.02.2026. Powiązanie z ogłoszeniami po numerze planu i pozycji podanych w ogłoszeniu (pkt 2.9 i 2.10).

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne: brak wpisów tej jednostki

Środowiskowy Dom Samopomocy nie ma jeszcze żadnej umowy w Centralnym Rejestrze Umów. To nie musi oznaczać naruszenia: obowiązek dotyczy umów zawieranych od 1 lipca 2026 r., a na wpis jednostka ma 30 dni od podpisania. Sprawdzamy rejestr kilka razy dziennie.

Sprawdź inną jednostkę →

Umowy wygasające

Umowy, które kończą się w najbliższych miesiącach: Środowiskowy Dom Samopomocy

Koniec umowy zwykle oznacza nowe postępowanie na to samo zamówienie. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji podanych w ogłoszeniu o wyniku, więc jest przybliżony: aneksy i opcje mogą go przesunąć.

1umowa kończy się w 12 mies.
1w 6 mies.
197 tys. złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 31.12.2026

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#ZamawiającyWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
Gminny Zespół Obsługi
NIP 5140006324Kobyla Góra
1100%Profil
21100%Profil
31100%Profil
41100%Profil
51100%Profil
6
Stowarzyszenie Opus
NIP 6172080347Jarocin
1100%Profil
71100%Profil
81100%Profil
91100%Profil
101100%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Historia ogłoszeń zamawiającego5

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 30.01.2026Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

Środowiskowy Dom Samopomocy to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, Środowiskowy Dom Samopomocy: opublikowano ostatnio 2 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Anna Fabisiak. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 189 998 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Największa aktywność Środowiskowy Dom Samopomocy dotyczy miasta Krotoszyn (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla Środowiskowy Dom Samopomocy to 6211553578.

Konkurencyjność zamówień: powiat krotoszyński

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 39,6% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 2,99 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
11,5E

323. miejsce na 354 powiatów