Wykonawca

TOMEX Tomasz Janicki

Jednoosobowa działalność gospodarcza

Dane rejestrowe

Sprzedaż detaliczna niewyspecjalizowana z przewagą żywności, napojów lub wyrobów tytoniowych · PKD 47.11.Z

Pozostałe PKD: 4631Z, 4632Z, 4633Z, 4634B, 4638Z, 4690Z +11

REGON
142190921
Rok powstania
2011
Status VAT
Czynny
Miejscowość
Gostynin

Dane z rejestru REGON (GUS) · adres ukryty (osoba fizyczna)

Alert e-mail

Śledź: TOMEX Tomasz Janicki

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
20
Potwierdzona wartość wygranych
7,8 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
485 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
11
28 tys. zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaumiarkowana konkurencja

40% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w Polsce

To więcej niż w większości podobnych firm.

Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 40%, Polska 36%20406080%Polska 36%ta firma40%
Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 40%, Polska 36%20406080%Polska 36%ta firma40%

udział postępowań z jedną ofertą · pasmo: przedział 95%

Historia wygranych wykonawcy20

Zobacz w wyszukiwarce

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu TOMEX Tomasz Janicki

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
umów jako wykonawca
11
28 tys. zł
umów jako zamawiający
0

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-0711 tys. zł(4)
  • 2026-0810 tys. zł(4)
  • 2026-097 tys. zł(3)

Ostatnie wpisy

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: TOMEX Tomasz Janicki

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

16umów kończy się w 12 mies.
16w 6 mies.
101 mln złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 31.12.2026
Pokaż pozostałe 8 umów

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
CYTRUS Zbigniew Janicki
NIP 7751004835Gostynin
2100%Profil
2
Firma Handlowa Pol-Hurt
NIP 7750014151Gostynin
2100%Profil
32100%Profil
42100%Profil
5
Frozen Rafał Paciorkowski
NIP 8371552896Brochów
290%Profil
6
ANIR Sp. z o.o.
NIP 8881040942Włocławek
290%Profil
7
Gospodarstwo Rolne Tylicki Adam
NIP 5110128212Kuczbork
290%Profil
8290%Profil
9290%Profil
10
Miron Krosnowski "MARCHEWKA"
NIP 8883073087Choceń
290%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, TOMEX Tomasz Janicki jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 20 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma TOMEX Tomasz Janicki wygrała (lub realizowała) co najmniej 20 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Produkty mleczarskie. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Przedszkole nr 4. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 484 752 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów TOMEX Tomasz Janicki plasuje się w grupie TOP 10% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 542 aktywnych podmiotów w bazie.
Najwięcej wygranych kontraktów firmy TOMEX Tomasz Janicki przypada na Gostynin — ok. 80% wszystkich postępowań.
Numer NIP dla TOMEX Tomasz Janicki to 9710570361.

Konkurencyjność zamówień: powiat gostyniński

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,30 firmy, a 29,0% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
53,5C

165. miejsce na 354 powiatów