Wykonawca

Auto Fus Group Sp. z o.o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Dane rejestrowe

Sprzedaż detaliczna pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli · PKD 47.81.Z

Pozostałe PKD: 4672Z, 4782Z, 4783Z, 6492B, 6622Z, 6820Z +3

REGON
050484039
KRS
0000728543
Kapitał zakładowy
600 000 zł
Zarząd
3 osoby
Rok powstania
1997
Status VAT
Czynny
Siedziba
1k, 16-070 Porosły-Kolonia

Dane z rejestru REGON (GUS) i KRS

Alert e-mail

Śledź: Auto Fus Group Sp. z o.o.

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
17
Potwierdzona wartość wygranych
2,6 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
218 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
4
757 tys. zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaumiarkowana konkurencja

35% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w kraju.

Podobnie jak w innych firmach.

Słupki poziome: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 35%, średnia krajowa 36%ta firma35%średnia krajowa36%kraj 36%

udział postępowań z jedną ofertą

Historia wygranych wykonawcy17

Zobacz w wyszukiwarce
Profil wykonawcy · Auto Fus Group Sp. z o.o.

Auto Fus Group Sp. z o.o. wygrywa u 13 zamawiających; 84% wartości u ośmiu największych.

Zamawiający z największą łączną wartością wygranych od września 2024 (24 miesiące): 2,6 mln zł u 13 zamawiających, 16 przypisań do wyników.

Słupki poziome: wartość wygranych Auto Fus Group Sp. z o.o. u 8 największych zamawiających (84% z 2,6 mln zł) i u pozostałych 5 zamawiającychPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w SzepietowiePodlaski Ośrodek Doradztw…533,8 tys.Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaKrajowy Ośrodek Wsparcia…373,9 tys.Miasto Białystok307,4 tys.Gmina Czyżew214,8 tys.Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie BiałostockiejZespół Szkół im. gen. Nik…214 tys.Powiat Sokólski186,5 tys.Miasto Ostrołęka185,7 tys.Gmina Głogówek181,7 tys.Pozostali zamawiający: 5420,8 tys.
Atlas Przetargów · BZP i TED, wartości z rozstrzygnięć (atrybucja potwierdzona), stan 22.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, atlasprzetargow.pl, stan 22.09.2026
Tabela
ZamawiającyWygranychWartość (zł)Udział
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie1533 84020%
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa2373 87514%
Miasto Białystok1307 40012%
Gmina Czyżew1214 8078%
Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej1213 9998%
Powiat Sokólski1186 5067%
Miasto Ostrołęka1185 7297%
Gmina Głogówek1181 7077%
Pozostali zamawiający: 57420 82216%

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Auto Fus Group Sp. z o.o.

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
3
umów jako wykonawca
589 tys. zł
0
umów jako zamawiający

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-07155 tys. zł(2)
  • 2026-08434 tys. zł(1)

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
ALPIMO Aleksander Piotrowski
NIP 7891010178Sokolniki
188%Profil
2
AUTO NOBILE Sp. z o.o.
NIP 9521895458Warszawa
188%Profil
3
Fiedorowicz Sp. z o.o.
NIP 7393727411Lublin
185%Profil
4
Nazaruk Service Sp. z o.o.
NIP 9462392016Lublin
185%Profil
5
MIR-WIT Sp. z o.o.
NIP 7390205735Olsztyn
183%Profil
6
AUTO GT Sp. z o.o.
NIP 1180551385Warszawa
182%Profil
7182%Profil
8182%Profil
9
P.U.H. Grafix Krzysztof Łukaszewski
NIP 5420305128Białystok
182%Profil
10
"NORD AUTO" Sp. z o. o.
NIP 5422596650Białystok
182%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, Auto Fus Group Sp. z o.o. jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 17 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma Auto Fus Group Sp. z o.o. wygrała (lub realizowała) co najmniej 17 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Gmina Sokółka. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 218 224 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Auto Fus Group Sp. z o.o. znajduje się w czołowej ćwiartce wykonawców w bazie Atlas Przetargów (ponad 90% podmiotów ma niższe wyniki).
Najwięcej wygranych kontraktów firmy Auto Fus Group Sp. z o.o. przypada na Białystok — ok. 41% wszystkich postępowań.
Numer NIP dla Auto Fus Group Sp. z o.o. to 9660868258.

Inni wykonawcy w mieście Porosły-Kolonia

Najaktywniejsi wykonawcy z tej samej lokalizacji. Zobacz, kto jeszcze wygrywa przetargi w mieście Porosły-Kolonia.

Konkurencyjność zamówień: powiat białostocki

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,76 firmy, a 31,6% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
62,0B

132. miejsce na 354 powiatów