Wykonawca

BUDPAK Paweł Szubert

Jednoosobowa działalność gospodarcza

Dane rejestrowe

Roboty związane z budową dróg i autostrad · PKD 42.11.Z

Pozostałe PKD: 4110Z, 4120Z, 4221Z, 4222Z, 4291Z, 4311Z +13

REGON
812097459
Rok powstania
2011
Status VAT
Czynny
Miejscowość
Stargard

Dane z rejestru REGON (GUS) · adres ukryty (osoba fizyczna)

Alert e-mail

Śledź: BUDPAK Paweł Szubert

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
32
Potwierdzona wartość wygranych
47 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
1,8 mln zł
Umowy w rejestrze CRU
3
608 tys. zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaw silnej konkurencji

13% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w Polsce

Podobnie jak w innych firmach.

Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 13%, Polska 36%010203040%Polska 36%ta firma13%
Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 13%, Polska 36%010203040%Polska 36%ta firma13%

udział postępowań z jedną ofertą · pasmo: przedział 95%

Historia wygranych wykonawcy20

Zobacz w wyszukiwarce
Profil wykonawcy · BUDPAK Paweł Szubert

66% wygranych to drogi i mosty

Ogłoszenia o wyniku, w których wybrano tego wykonawcę, każde liczone raz, po głównym kodzie CPV: 32 wygrane od 2021 r.

Słupki poziome: udział branż w wygranych (BUDPAK Paweł Szubert); najczęstsza branża drogi i mosty, 66% z 32Drogi i mosty66%Roboty budowlane34%
Słupki poziome: udział branż w wygranych (BUDPAK Paweł Szubert); najczęstsza branża drogi i mosty, 66% z 32Drogi i mosty66%Roboty budowlane34%
Źródło: Atlas Przetargów · BZP i TED, ogłoszenia o wyniku (bez duplikatów), stan 25.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, 66% wygranych to drogi i mosty, stan 25.09.2026, atlasprzetargow.pl/wykres/entity-branches?nip=8541990426&role=contractor
Tabela
BranżaWygraneUdział
Drogi i mosty2166%
Roboty budowlane1134%

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu BUDPAK Paweł Szubert

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
umowy jako wykonawca
3
608 tys. zł
umów jako zamawiający
0

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: BUDPAK Paweł Szubert

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

1umowa kończy się w 12 mies.
1w 6 mies.
741 tys. złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 31.12.2026

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, BUDPAK Paweł Szubert jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 32 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma BUDPAK Paweł Szubert wygrała (lub realizowała) co najmniej 32 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Roboty w zakresie nawierzchni dróg. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 1 809 100 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów BUDPAK Paweł Szubert plasuje się w grupie TOP 5% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 587 aktywnych podmiotów w bazie.
Najwięcej wygranych kontraktów firmy BUDPAK Paweł Szubert przypada na Stargard — ok. 31% wszystkich postępowań.
Numer NIP dla BUDPAK Paweł Szubert to 8541990426.

Konkurencyjność zamówień: powiat stargardzki

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,02 firmy, a 38,4% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
13,5E

316. miejsce na 354 powiatów