Wykonawca

Gardenia Polska Sp. z o. o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jankowo DolneŹródło: BZPŹródło: TED
NIP7842549210
Rejestr umów: 6 · 15,4 mln zł
Dane rejestrowe

Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni · PKD 81.30.Z

Pozostałe PKD: 0240Z, 4311Z, 4312Z, 4313Z, 4321Z, 4322Z +22

REGON
542608450
KRS
0001190569
Kapitał zakładowy
200 000 zł
Zarząd
1 osoba
Rok powstania
2025
Siedziba
53, 62-214 Jankowo Dolne

Dane z rejestru REGON (GUS) i KRS

Alert e-mail

Śledź: Gardenia Polska Sp. z o. o.

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
9
Potwierdzona wartość wygranych
29,2 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
3,6 mln zł
Umowy w rejestrze CRU
6
15,4 mln zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaw silnej konkurencji

13% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w kraju.

Podobnie jak w innych firmach.

Słupki poziome: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 13%, średnia krajowa 36%ta firma13%średnia krajowa36%kraj 36%

udział postępowań z jedną ofertą

Historia wygranych wykonawcy9

Zobacz w wyszukiwarce

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Gardenia Polska Sp. z o. o.

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
5
umów jako wykonawca
196 tys. zł
0
umów jako zamawiający

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-0757 tys. zł(4)
  • 2026-08139 tys. zł(1)

Ostatnie wpisy

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: Gardenia Polska Sp. z o. o.

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

4umowy kończą się w 12 mies.
4w 6 mies.
5,6 mln złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 13.11.2026

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
Gardenia Tomasz Hernacki
NIP 7842084389Jankowo Dolne
677%Profil
2768%Profil
3662%Profil
4
MAGARD Sp. z o.o.
NIP 7822567251Poznań
760%Profil
5658%Profil
6455%Profil
7
CORFUS Sp. z o.o.
NIP 7773236777Swarzędz
455%Profil
8
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
NIP 7840003470Dzietrzychowice
555%Profil
9
Girder Sp. z o.o.
NIP 8883116158Włocławek
555%Profil
10554%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP i TED po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, Gardenia Polska Sp. z o. o. jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 9 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma Gardenia Polska Sp. z o. o. wygrała (lub realizowała) co najmniej 9 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Roboty budowlane. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Zakład Zieleni Miejskiej w Gnieźnie. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 3 644 960 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów Gardenia Polska Sp. z o. o. plasuje się w grupie TOP 5% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 476 aktywnych podmiotów w bazie.
Najwięcej wygranych kontraktów firmy Gardenia Polska Sp. z o. o. przypada na Gniezno — ok. 33% wszystkich postępowań.
Numer NIP dla Gardenia Polska Sp. z o. o. to 7842549210.

Inni wykonawcy w mieście Jankowo Dolne

Najaktywniejsi wykonawcy z tej samej lokalizacji. Zobacz, kto jeszcze wygrywa przetargi w mieście Jankowo Dolne.