Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
sprzęt med. 1x
zawarta 21 lipca 2026 · 13. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Mazowieckie, Warszawa
75,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z fizeliny na potrzeby UCK WUM
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 10 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220002529REGON 000288975zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- NrWn.172/DZ/2026-art.30.4
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 dni
- Publikacja w rejestrze
- 23 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 23 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 2 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 23 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.