Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

CSK-Apteka: produkty lecznicze/wyroby medyczne

zawarta 16 lipca 2026 · 13. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Mazowieckie, Warszawa

675,50 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z fizeliny na potrzeby UCK WUM
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 10 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220002529REGON 000288975zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
28/07/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
23 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
23 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (13)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „CSK-Apteka: produkty lecznicze/wyroby medyczne” (ID 8308ee8e-4275-4252-9a66-afe31879d8b0), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8308ee8e-4275-4252-9a66-afe31879d8b0, stan wpisu z 2026-07-23, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie