Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
AKUMULATOR STERYLNY
zawarta 30 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 21 dni · Małopolskie, Kraków
2912,00 zł
wartość umowy
WARTOŚĆ PODSTAWOWA
30 lipca 2026100% okresu12 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa zestawów do wertebroplastyki
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Osiedle Na Skarpie 66, 31-913 Kraków, Małopolskie
NIP 6782680028REGON 000630161zarejestrowana 1 stycznia 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9520015337REGON 011207155zarejestrowana 9 października 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- SZG/IN/223/226
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Data zakończenia
- 12 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 30 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- date_end: — → 2026-08-12
- status: Aktywna → Nieaktywna
- 10 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE i STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.