Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawy specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki
zawarta 21 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Dolnośląskie, Wrocław
660 828 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DZP.242.142.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Neurochirurgii - przetarg dwuletni
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-radeckiego We Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8981816856REGON 000289012zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9520015337REGON 011207155zarejestrowana 9 października 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.242.189.2026 komis dzierżawa
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIU i STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.