Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Doposażenie terenu rekreacyjnego przy Gminnym Przedszkolu w Cegłowie o ogród społecznościowy w ramach poprawy dostępu do małej infrastruktury publicznej”. Przedsięwzięcie realizowane z udziałem środków UE w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny

zawarta 21 sierpnia 2026 · okres: 72 dni · Mazowieckie, Baranów

279 626 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Doposażenie terenu rekreacyjnego przy Gminnym Przedszkolu w Cegłowie o ogród społecznościowy w ramach poprawy dostępu do małej infrastruktury publicznej.
Gmina Baranów · Baranów
ogłoszenie o wyniku z 23 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów, Mazowieckie
NIP 8381426489REGON 750147834zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Gnieźnieńska 2A, 12-100 Szczytno, Warmińsko-mazurskie
NIP 7451796890REGON 280250174zarejestrowana 31 października 2007
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZAPU.271.1.3.2026.MM
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
72 dni
Publikacja w rejestrze
23 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
23 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Doposażenie terenu rekreacyjnego przy Gminnym Przedszkolu w Cegłowie o ogród społecznościowy w ramach poprawy dostępu do małej infrastruktury publicznej”. Przedsięwzięcie realizowane z udziałem środków UE w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny” (ID ddb9f71e-7518-4f8d-965f-680348185f60), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/ddb9f71e-7518-4f8d-965f-680348185f60, stan wpisu z 2026-08-23, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie