Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa „Wyrobów diagnostycznych"
zawarta 1 lipca 2026 · wykonawca zarejestrowany 180 dni przed umową · okres: 24 miesiące · Małopolskie, Brzesko
38 451 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wyroby diagnostyczne - podłoża mikrobiologiczne i testy
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku · Brzesko
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 68, 32-800 Brzesko, Małopolskie
NIP 8691663456REGON 000304355zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
4A, 83-200 Krąg, Pomorskie
NIP 5922307790REGON 543628749zarejestrowana 2 stycznia 2026
Dane wpisu
- Numer umowy
- 122/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie