Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Roboty budowlano - montażowe w celu przebudowy i wyposażenia pomieszczeń Poradni Onkologicznej w formule "zaprojektuj i wybuduj".
zawarta 20 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 153 dni · Mazowieckie, Ostrołęka
1 790 000 zł
wartość umowy
Cena ryczałtowa
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Roboty budowlano-montażowe w celu przebudowy i wyposażenia pomieszczeń Poradni Onkologicznej w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji zadania pn.: „Przebudowa i(..)-powtórka 15/26
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Im.dr.józefa Psarskiego w Ostrołęce · Ostrołęka
ogłoszenie o wyniku z 21 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Jana Pawła II 120A, 07-410 Ostrołęka, Mazowieckie
NIP 7582010430REGON 000304616zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ostrołęka, Mazowieckie
NIP 7581437959REGON 551187612zarejestrowana 9 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 246/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 153 dni
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 19 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 3 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE i Dariusz Załuska Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe.