Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup środków spożywczych specjalnego przeznaczenia
zawarta 17 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 3 dni · Mazowieckie, Ostrołęka
1418,16 zł
wartość umowy
17 sierpnia 2026100% okresu27 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa programów lekowych, leków onkologicznych i wyrobów medycznych do przygotowywania leków cytotoksycznych
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce · Ostrołęka
ogłoszenie o wyniku z 3 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Jana Pawła II 120A, 07-410 Ostrołęka, Mazowieckie
NIP 7582010430REGON 000304616zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szopienicka 77, 40-431 Katowice, Śląskie
NIP 5252409576REGON 141107266zarejestrowana 1 marca 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- MSS-ZAP-982/08/26
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 3 dni
- Data zakończenia
- 27 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 19.08.2026Wygaśniecie umowy
dostarczono
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE i "FARMACOL-LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.