Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup kabla z czujnikiem.

zawarta 21 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 164 dni · Pomorskie, Gdańsk

9220,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

73/PN/2026 - Usługa serwisowania aparatury medycznej dla UCK
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 19 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, Pomorskie
NIP 9570730409REGON 000288640zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Płochocińska 35, 03-044 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5222480049REGON 016015070zarejestrowana 13 kwietnia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZL-2026-7-14944-MB
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
164 dni
Publikacja w rejestrze
21 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
21 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE i EKOMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup kabla z czujnikiem.” (ID cef32f2f-b3f4-4689-afbf-1ba6cbc9c2fa), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/cef32f2f-b3f4-4689-afbf-1ba6cbc9c2fa, stan wpisu z 2026-07-21, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie