Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przeglądy techniczne- Respiratory transportowe producenta Hamilton
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 28 dni · Dolnośląskie, Legnica
29 436 zł
wartość umowy
netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
USŁUGA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy · Legnica
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 5, 59-220 Legnica, Dolnośląskie
NIP 6912204853REGON 390999441zarejestrowana 30 sierpnia 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Płochocińska 35, 03-044 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5222480049REGON 016015070zarejestrowana 13 kwietnia 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 326/BS/FZ-74/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 28 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie