Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania – 6 zadań, Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu sieciowego
zawarta 11 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 15 dni · Podkarpackie, Rzeszów
2139,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania – 6 zadań
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A, 35-105 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8132937794REGON 690587670zarejestrowana 26 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Spółdzielcza 33, 09-407 Płock, Mazowieckie
NIP 7740013894REGON 610023173zarejestrowana 23 grudnia 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 309/243/IT/2-1/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 15 dni
- Publikacja w rejestrze
- 14 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH i "ALLTECH" - SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK, ARTUR PAJĄK.