Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Naprawa uszkodzonych urządzeń na placach zabaw na terenie Gminy Zaklików
zawarta 17 sierpnia 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 7 dni · Podkarpackie, Zaklików
Ten wpis zniknął z rejestru (19 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
1800,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zagospodarowanie działek - utwardzenie terenu kostką brukową betonową
Gmina Zaklików · Zaklików
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zachodnia 15, 37-470 Zaklików, Podkarpackie
NIP 8652396324REGON 830409130zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Targowa 2, 37-470 Zaklików, 37-470
NIP 8652566772REGON 367883587zarejestrowana 28 lipca 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- Zlecenie 65/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 7 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 19 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA ZAKLIKÓW i GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.