Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie usługi koszenia mechanicznego traw i krzewów w miejscowości Irena dz. nr ewid. 550/4.
zawarta 24 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 21 dni · Podkarpackie, Zaklików
1500,00 zł
wartość umowy
24 lipca 2026100% okresu6 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zagospodarowanie działek - utwardzenie terenu kostką brukową betonową
Gmina Zaklików · Zaklików
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zachodnia 15, 37-470 Zaklików, Podkarpackie
NIP 8652396324REGON 830409130zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Targowa 2, 37-470 Zaklików, 37-470
NIP 8652566772REGON 367883587zarejestrowana 28 lipca 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- Zlecenie 56/2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Data zakończenia
- 6 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 06.08.2026Inne
Wykonano zgodnie ze zleceniem i zakończona.
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 8 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-08-06
- status: Aktywna → Nieaktywna
- 28 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA ZAKLIKÓW i GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.