Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywna dostawa urządzeń i materiałów do instalacji sanitarnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego.
zawarta 10 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Łódzkie, Łódź
106 127 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa urządzeń i materiałów do instalacji sanitarnych dla Uniwersytetu Łódzkiego.
Uniwersytet Łódzki · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68, 90-136 Łódź, Łódzkie
NIP 7240003243REGON 000001287zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Płock, Mazowieckie
NIP 7740000957REGON 610006766zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 51/ZP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET ŁÓDZKI i Bronikowski Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "SEA".