Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Reduktor ciśnienia, manometr aksjalny, śrubunek, mufa, nypel
zawarta 3 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Łódzkie, Łódź
764,00 zł
wartość umowy
3 sierpnia 2026100% okresu18 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa urządzeń i materiałów do instalacji sanitarnych dla Uniwersytetu Łódzkiego.
Uniwersytet Łódzki · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68, 90-136 Łódź, Łódzkie
NIP 7240003243REGON 000001287zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Płock, Mazowieckie
NIP 7740000957REGON 610006766zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 5 dni
- Data zakończenia
- 18 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 07.08.2026Inne
Zakończenie obowiązywania umowy
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET ŁÓDZKI i Bronikowski Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "SEA".