Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Sprzęt specjalistyczny

zawarta 3 lipca 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Podlaskie, Białystok

39,00 zł
wartość umowy

Trzydzieści dziewięć 00/100

3 lipca 2026100% okresu20 lipca 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa leków
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jerzego Waszyngtona 17, 15-274 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534063REGON 001406394zarejestrowana 2 stycznia 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź, Łódzkie
NIP 5542980836REGON 384767215zarejestrowana 4 listopada 2019
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
1975/2026/MG
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Data zakończenia
20 lipca 2026
Publikacja w rejestrze
20 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
20 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 03.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Umowa zrealizowana.

Umowy między tymi stronami

wszystkie (6)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM. L. ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU i SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Sprzęt specjalistyczny” (ID b1ec2e67-7a2c-4239-a7b8-eb336cd56632), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/b1ec2e67-7a2c-4239-a7b8-eb336cd56632, stan wpisu z 2026-07-20, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie