Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odzież ochronna jednorazowa
zawarta 23 lipca 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 13 dni · Podlaskie, Białystok
2088,00 zł
wartość umowy
Dwa tysiące osiemdziesiąt osiem złotych 00/100
23 lipca 2026100% okresu19 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jerzego Waszyngtona 17, 15-274 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534063REGON 001406394zarejestrowana 2 stycznia 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź, Łódzkie
NIP 5542980836REGON 384767215zarejestrowana 4 listopada 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2167/2026/MG
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 13 dni
- Data zakończenia
- 19 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 04.08.2026Wygaśniecie umowy
Zamówienie zrealizowano
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM. L. ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU i SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA.