Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont komunalnych lokali mieszkalnych Janiszów 13/1, Ogorzelec 80/8
zawarta 24 lipca 2026 · okres: 19 dni · Dolnośląskie, Kamienna Góra
19 444 zł
wartość umowy
21000,00 zł brutto 19444,44 zł netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Wymiana pokrycia dachowego i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 30,15 kWp na budynku świetlicowo-szatniowym w Przedwojowie ”
Gmina Kamienna Góra · Kamienna Góra
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Wojska Polskiego 10, 58-400 Kamienna Góra, Dolnośląskie
NIP 6140102873REGON 230821322zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Błażejów, Dolnośląskie
NIP 6141011687REGON 230990852zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- KROŚ/PS/3/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 19 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie