Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Usługa pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nadzorującego zadanie pn. „Opracowanie dokumentacji technicznej i projektowo-kosztorysowej oraz realizacja prac wykonawczych i robót budowlanych dla przedsięwzięcia polegającego na remoncie grobli hydrotechnicznej położonej nad stawami hodowlanymi Olszowiec, Granicznik i Zieleńszczak w granicach obszaru Natura 2000 Dolina Dolnej Soły PLB120004
zawarta 5 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 202 dni · Małopolskie, Kraków
21 951 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nadzorującego zadanie pn. „Opracowanie dokumentacji (...) i robót budowlanych dla przedsięwzięcia polegającego na remoncie grobli hydrotechnicznej.
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mogilska 25, 31-542 Kraków, Małopolskie
NIP 6762387006REGON 120803536zarejestrowana 7 listopada 2008
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ruda Śląska, Śląskie
NIP 7352512599REGON 365724181zarejestrowana 26 października 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- 80/2026/RDOŚ/OP
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 202 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W KRAKOWIE i INŻYNIERIA ŚLĄSK GRZEGORZ GALINIAK.