Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa polegająca na usunięciu i utylizacji biomasy
zawarta 10 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 22 dni · Małopolskie, Kraków
13 611 zł
wartość umowy
10 lipca 2026100% okresu26 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Realizacja działań mających na celu regenerację murawy galmanowej w 2026 r.
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 14 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mogilska 25, 31-542 Kraków, Małopolskie
NIP 6762387006REGON 120803536zarejestrowana 7 listopada 2008
WykonawcaPrzedsiębiorca
Gotkowice, Małopolskie
NIP 6372021970REGON 384060361zarejestrowana 6 sierpnia 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- 72/2026/RDOŚ/OP
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 22 dni
- Data zakończenia
- 26 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W KRAKOWIE i Utrzymanie terenów zielonych Green Services Dawid Wilk.