Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sędziszów Małopolski - pakiet” dla Części nr V pn. Wykonanie oświetlenia przy drodze gm. w Będziemyślu od stadionu w stronę Grudnej – Etap II

zawarta 14 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 61 dni · Podkarpackie, Sędziszów Małopolski

10 900 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sędziszów Małopolski - pakiet
Gmina Sędziszów Małopolski · Sędziszów Małopolski
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rynek 1, 39-120 Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
NIP 8181584373REGON 690581979zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
219A, 39-220 Lipiny, Podkarpackie
NIP 8722426882REGON 385320433zarejestrowana 17 stycznia 2020
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
PPiZP.271.19.2026.V
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
61 dni
Publikacja w rejestrze
19 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
19 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI i FIRMA USŁUGOWA "AC-DC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sędziszów Małopolski - pakiet” dla Części nr V pn. Wykonanie oświetlenia przy drodze gm. w Będziemyślu od stadionu w stronę Grudnej – Etap II” (ID a36f7f6b-0e98-45fa-98f2-266c72121760), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/a36f7f6b-0e98-45fa-98f2-266c72121760, stan wpisu z 2026-08-19, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie