Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
WYKONANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA BUDYNKU OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W PILŹNIE.
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 39 dni · Podkarpackie, Pilzno
80 442 zł
wartość umowy
ZAPYTANIE OFERTOWE
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rynek 6, 39-220 Pilzno, Podkarpackie
NIP 8722219344REGON 851661197zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
219A, 39-220 Lipiny, Podkarpackie
NIP 8722426882REGON 385320433zarejestrowana 17 stycznia 2020
Dane wpisu
- Numer umowy
- 158
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 39 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie