Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Odczynniki do aparatu Alinity

zawarta 4 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Wielkopolskie, Poznań

1320,00 zł
wartość umowy

netto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatury na okres 36 miesięcy
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 1 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811621544REGON 000288863zarejestrowana 30 lipca 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Postępu 21B, 02-676 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9511761348REGON 012455955zarejestrowana 23 kwietnia 1997
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZOL-26-515A
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
na czas nieoznaczony
Publikacja w rejestrze
28 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
28 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 10.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    dostawa przedmiotu zamówienia

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU i ABBOTT LABORATORIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Odczynniki do aparatu Alinity” (ID 99321f87-8d78-4cdf-ae4e-ee6bc166ffe8), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/99321f87-8d78-4cdf-ae4e-ee6bc166ffe8, stan wpisu z 2026-08-28, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie