Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
opatrunki
zawarta 20 sierpnia 2026 · 23. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 4 dni · Świętokrzyskie, Chęciny
194,46 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze · Chęciny
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, Świętokrzyskie
NIP 9591289964REGON 000296213zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP-1592-0226
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.