Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

maski

zawarta 20 sierpnia 2026 · 23. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 4 dni · Świętokrzyskie, Chęciny

571,20 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze · Chęciny
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, Świętokrzyskie
NIP 9591289964REGON 000296213zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP-1603-2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
4 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (23)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „maski” (ID 72910a2c-b735-4e3d-a2f7-0c233dbdfbce), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/72910a2c-b735-4e3d-a2f7-0c233dbdfbce, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie