Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Mycie okien w budynku Sądu Rejonowego w Cieszynie wodą demineralizowaną
zawarta 23 lipca 2026 · okres: 55 dni · Śląskie, Cieszyn
22 320 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Mycie okien w budynku Sądu Rejonowego w Cieszynie wodą demineralizowaną
Sąd Rejonowy w Cieszynie · Cieszyn
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Garncarska 8, 43-400 Cieszyn, Śląskie
NIP 5481558680REGON 001102932zarejestrowana 1 stycznia 1985
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Strzelecka 1, 45-525 Opole, Opolskie
NIP 7543375618REGON 540666465zarejestrowana 16 stycznia 2025
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.261.1.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 55 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie