Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Pakiet nr 16 1. Instrument bipolarny tnąco-koagulujący; długość trzpienia 14-15 cm, średnica 5 mm, część robocza zakrzywiona, aktywacja ręczna, z przewodem długości 4 m Opakowanie a 5 sztuk 2. Instrument bipolarny tnąco-koagulujący; długość trzpienia 34-35 cm, średnica 5 mm, część robocza zakrzywiona, aktywacja ręczna, z przewodem długości 4 m Opakowanie a 5 sztuk 3. Elektroda monopolarna , igłowa, prosta, wolframowa jednorazowa; średnica końcówki roboczej 0,5mm, długość 3 mm, długość całkowita 40 mm, do raczki o średnicy typ 2,4 mm Opakowanie a 20 sztuk 4. Rączka argonowa z wysuwaną i chowaną elektrodą szpatułkową, część robocza o długości minimum 35 cm, średnica 5 mm z przyciskami cięcia i koagulacji oraz pokrętłem lub suwakiem do regulacji wysunięcia elektrody, zintegrowany z przewodem o długości minimum 3 m i filtrem Opakowanie a 5 sztuk 5. Rączka argonowa ; elastyczna część robocza o długości minimum 20 cm, średnica 5 mm z przyciskiem do koagulacji , z przewodem o długości minimum 3 m i filtrem Opakowanie a 5 sztuk
zawarta 27 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 24 miesiące · Wielkopolskie, Poznań
Ten wpis zniknął z rejestru (2 września 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
210 700 zł
wartość umowy
210700,00
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
dostawa jałowego sprzętu medycznego - 18 pakietów .
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811621544REGON 000288863zarejestrowana 30 lipca 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Rzeczypospolitej 14/2.8, 02-972 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5210085040REGON 011547170zarejestrowana 2 kwietnia 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- 211/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 2 września 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU i ERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.