Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część Nr 1, pn.: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Iława i gminy Lubawa

zawarta 19 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 151 dni · Warmińsko-mazurskie, Iława

1 665 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie · Iława
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 33A, 14-200 Iława, Warmińsko-mazurskie
NIP 7441504874REGON 510854569zarejestrowana 25 lutego 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Biskupska 7, 14-200 Iława, Warmińsko-mazurskie
NIP 7440005695REGON 510195517zarejestrowana 2 czerwca 1993
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
41/U/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
151 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE i WIELOBRANŻOWY ZAKŁAD USŁUGOWO - PRODUKCYJNY I HANDLOWY "SPOMER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część Nr 1, pn.: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Iława i gminy Lubawa” (ID 925463a7-6900-4206-bf02-4a5375183b78), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/925463a7-6900-4206-bf02-4a5375183b78, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie