Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część Nr 3, pn.: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Zalewo
zawarta 19 sierpnia 2026 · okres: 151 dni · Warmińsko-mazurskie, Iława
661 390 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie · Iława
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 33A, 14-200 Iława, Warmińsko-mazurskie
NIP 7441504874REGON 510854569zarejestrowana 25 lutego 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. 29 Stycznia 16, 14-230 Zalewo, Warmińsko-mazurskie
NIP 7441478421REGON 510712935zarejestrowana 24 sierpnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- 43/U/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 151 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie