Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sprzęt medyczny jednorazowego użytku: ostrza do piły
zawarta 7 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 4 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
495,00 zł
wartość umowy
7 sierpnia 2026100% okresu11 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWY OSPRZĘTU LAPAROSKOPOWEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I INNEGO DO ZABIEGÓW OPERACYJNYCH
Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Karola Chodkiewicza 44, 85-667 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542235340REGON 000898946zarejestrowana 1 stycznia 1982
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 4 dni
- Data zakończenia
- 11 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 10.08.2026Wygaśniecie umowy
Wygaśnięcie umowy
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.