Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Folia chirurgiczna
zawarta 6 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 4 dni · Podkarpackie, Rzeszów
327,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do zabiegów endowaskularnych w dziedzinie radiologii zabiegowej i neuroradiologii zabiegowej.
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 1 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 60, 35-301 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8131502114REGON 690697529zarejestrowana 2 września 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź, Łódzkie
NIP 5542980836REGON 384767215zarejestrowana 4 listopada 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZAM_2026_0021
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE i SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA.