Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Akcesoria medyczne jednorazowego użytku

zawarta 28 sierpnia 2026 · 42. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Podlaskie, Białystok

21 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 3 miesięcy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A, 15-276 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534985REGON 000288610zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź, Łódzkie
NIP 5542980836REGON 384767215zarejestrowana 4 listopada 2019
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZM/2415/2069/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
31 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
31 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (42)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU i SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Akcesoria medyczne jednorazowego użytku” (ID 1bdf7d97-eaae-4756-8ab8-c948ccae8d3a), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/1bdf7d97-eaae-4756-8ab8-c948ccae8d3a, stan wpisu z 2026-08-31, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie