Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont miejsc postojowych przy ul. Zgrzebnioka, ul. Czystej i al. Niepodległości w Tychach
zawarta 19 sierpnia 2026 · okres: 3 miesiące · Śląskie, Tychy
202 817 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont miejsc postojowych przy ul. Zgrzebnioka, ul. Czystej i al. Niepodległości w Tychach
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach · Tychy
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Budowlanych 59, 43-100 Tychy, Śląskie
NIP 6462447307REGON 000166344zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Bieruń, Śląskie
NIP 6462800689REGON 243215330zarejestrowana 20 kwietnia 2018
Dane wpisu
- Numer umowy
- 79/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie