Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont wiaduktu w ciągu ul. Katowickiej nad DK-86 w Tychach
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 2 miesiące · Śląskie, Tychy
698 940 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont wiaduktu w ciągu ul. Katowickiej nad DK-86 w Tychach
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach · Tychy
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Budowlanych 59, 43-100 Tychy, Śląskie
NIP 6462447307REGON 000166344zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Przemysłowa 51, 43-100 Tychy, Śląskie
NIP 6462940947REGON 363635668zarejestrowana 2 lutego 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- 78/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie