Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa rękawic chirurgicznych bezpudrowych
zawarta 2 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Podkarpackie, Jasło
27 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa rękawic medycznych
Szpital Specjalistyczny w Jaśle · Jasło
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło, Podkarpackie
NIP 6851950733REGON 370444486zarejestrowana 28 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Brzostowska 22, 04-985 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9521822413REGON 016134981zarejestrowana 17 czerwca 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 193/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W JAŚLE i ABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.