Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Produkty farmaceutyczne

zawarta 31 lipca 2026 · 11. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Opolskie, Głuchołazy

23,45 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku II
SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im.św. Jana Pawła II · Głuchołazy
ogłoszenie o wyniku z 24 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Karłowicza 40, 48-340 Głuchołazy, Opolskie
NIP 7551633549REGON 531172135zarejestrowana 26 marca 1993
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9, 40-273 Katowice, Śląskie
NIP 6340125442REGON 271059470zarejestrowana 1 września 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
31 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
31 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (11)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL SPECJALISTYCZNY MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GŁUCHOŁAZACH IM. ŚW. JANA PAWŁA II i SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Produkty farmaceutyczne” (ID 866cb442-67c6-46d4-a462-6ee81355cbec), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/866cb442-67c6-46d4-a462-6ee81355cbec, stan wpisu z 2026-08-31, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie