Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywna dostawa artykułów mleczarskich oraz konserw rybnych
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Opolskie, Głuchołazy
71 968 zł
wartość umowy
Siedemdziesiąt jeden tysięcy dziewięćset sześćdziesiąt osiem
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa artykułów mleczarskich oraz konserw rybnych
SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im.św. Jana Pawła II · Głuchołazy
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Karłowicza 40, 48-340 Głuchołazy, Opolskie
NIP 7551633549REGON 531172135zarejestrowana 26 marca 1993
WykonawcaJSFP
Nysa, Opolskie
NIP 7530016834REGON 530928246zarejestrowana 29 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2376/7/4/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 1 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 1 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie