Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zamieszczenie ogłoszenia o I przetargu ustnym nieograniczonym na oddanie w dzierżawę nieruchomości rolnych stanowiących własność Gminy Ostrów Wielkopolski w najbliższym wydaniu gazety „KURIER OSTROWSKI"

zawarta 23 lipca 2026 · okres: 38 dni · Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

1250,00 zł
wartość umowy

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Gimnazjalna 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
NIP 6222235037REGON 000538596zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Limanowskiego 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
NIP 6221007268REGON 250484027zarejestrowana 21 marca 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
IGK.GT.zlec.62/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
38 dni
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zamieszczenie ogłoszenia o I przetargu ustnym nieograniczonym na oddanie w dzierżawę nieruchomości rolnych stanowiących własność Gminy Ostrów Wielkopolski w najbliższym wydaniu gazety „KURIER OSTROWSKI"” (ID 85d8ec38-570f-41ff-93b9-a97b19fe7768), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/85d8ec38-570f-41ff-93b9-a97b19fe7768, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie