Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę lokalu użytkowego na działalność handlowo-usługowo-gastronomiczną w Topoli Wielkiej ul. Długa 64
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 7 dni · Wielkopolskie, Przygodzice
861,00 zł
wartość umowy
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Powstańców Wielkopolskich 2, 63-421 Przygodzice, Wielkopolskie
NIP 6222235273REGON 000541256zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wolności 28, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
NIP 6221007268REGON 250484027zarejestrowana 21 marca 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 7 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie