Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Przebudowa i remont dróg gminnych w Ostrowiu Świeckim, Klamrach i Kolnie
zawarta 3 lipca 2026 · okres: 4 miesiące · Kujawsko-pomorskie, Chełmno
786 834 zł
wartość umowy
Zadanie 1: Budowa drogi gminnej nr 060128C w Ostrowiu Świeckim Zadanie 2: Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Klamry Zadanie 3: Remont drogi gminnej nr 060125C w miejscowości Kolno
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa i remont dróg gminnych w Ostrowiu Świeckim, Klamrach i Kolnie
Gmina Chełmno · Chełmno
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dworcowa 5, 86-200 Chełmno, Kujawsko-pomorskie
NIP 8751064832REGON 871118490zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Bartosza Głowackiego 20, 87-140 Chełmża, Kujawsko-pomorskie
NIP 8792023089REGON 870613298zarejestrowana 1 kwietnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- RBG.DR.272.10.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak